• Tõhus
  • Suurepärane maitse
  • Mugav tarbida

UUDISKIRI

Nutrilessi kaubamärk kuulub Norra firmale Orkla Health. Tegemist on ühe Skandinaavia suurima farmaatsiafirmaga, kus säilitatakse hoolikalt aastatepikkuseid traditsioone. Orkla Health teeb kõik, et tarbijani jõuaksid ainult kvaliteetsed ja täiesti usaldusväärsed, ohutult kasutatavad tooted.

Firma teeb koostööd ainult nende toormetarnijatega, kes vastavad Orkla kontserni eriti rangetele ja kõrgetele toiduohutusstandarditele. Kõik tooraineid tarnivad partnerid on kohustatud järgima kõige rangemaid kvaliteedinõudeid. Neil peavad olema oskused ja kogemused, mis on vajalikud tööks toitumise erinõuetele vastavate, näiteks kalarasvast valmistatud, samuti vitamiinide ja mineraalainetega rikastatud toiduainetega.  

Orkla Health kontrollib ja hindab pidevalt ettevõtteid, mis tarnivad sojavalku ja kiudaineid Nutrilessi toodete valmistamiseks. Sel viisil tagatakse nende vastavus kõige rangematele õigusaktidele, millega reglementeeritakse toiduainete tootmist. Toiduaineid toodetakse ainult geneetiliselt muundamata sojast.

Nutrilessi tooteid loob ja täiustab aastatepikkuste kogemustega asjatundjate töörühm.