• Tõhus
  • Suurepärane maitse
  • Mugav tarbida

UUDISKIRI

Miks tasub valida Nutrilessi tooted?

Nutriless on juba üle 25 aasta olnud liider nende toiduainete hulgas, mida Skandinaavias valitakse kehakaalu langetamiseks. Seda, ettooted on ohutud ning aitavad inimestel tõhusalt saavutada kehamassiga seotud eesmärke, kinnitavad 20 kliinilist uuringut. Need toiduained on spetsiaalselt loodud nii, et asendada täielikult või osaliselt ööpäevast toiduratsiooni. Tooted on maitsvad, neid on lihtne valmistada ning iga portsjon sisaldab täpselt välja arvestatud kalorikogust. Tänu sellele on ööpäevas saadava kalorihulga kontrollimine lihtne. Need, kes on seda meetodit proovinud, kinnitavad, et üksnes siis, kui nad kasutasid kaalu langetamiseks Nutrilessi tooteid, ei tundnud nad nõrkust ega piinavat nälga ning tulemused on silmaga näha! Nüüd on ka Teil võimalus proovida Nutrilessi tooteid. 

Kas Nutriless aitab tõesti minu kehakaalu langetada?

Jah. Kui Te järgite tootja juhiseid, langeb Teie kehakaal kiiresti ja tõhusalt tänu Nutriless VMK toiduainete kasutamisele. See on teaduslikult tõestatud kahekümne kliinilise uuringu käigus. Iga toidukorraga saate kõigest ligikaudu 110 kcal, mis moodustab 600–800 kcal päevas! Nii tekitatakse organismis energia puudujääk, mis toob kaasa kehakaalu kiire vähenemise. 

Millisele kehakaalu alanemisele võin ma loota, kui kasutan Nutrilessi toiduaineid 14 päeva jooksul?

Kui kasutatakse toitumismeetodit Nutriless VMKD, mille puhul Nutriless VMK toiduained asendavad kõiki päevaseid toidukordi, on prognoositav kehakaalu langus ligikaudu 2 kg kehamassist nädalas. Teie kaal langeb kindlasti, kuid on võimatu täpselt prognoosida, kui palju täpselt. Kaalukaotus on väga individuaalne, see oleneb paljudest asjaoludest, näiteks Teie algkaalust, ainevahetusest, füüsilisest koormusest jne. 

Ega selle dieedi puhul ei vähene ka minu lihasmass?

Kui inimene ei saa koos toiduga vajalikke aineid ja energiat, hakkab organism kasutama mitte ainult rasvkudede varusid, vaid ka lihasmassi. See aga ei ole hea. Nutrilessi toiduainete kasutamise, isegi väga madala kalorsusega meetodi puhul, saab organism kätte kõiki aineid, mida toit peab sisaldama. Puudujääva energia tootmiseks aga kasutab ta rasvkude, mitte lihasmassi. 

Kui kasutan Nutrilessi toiduaineid, siis kas võin süüa ka tavalist toitu?

Kõik oleneb sellest, millise meetodi olete valinud.

Kui olete valinud meetodi VMKD, siis me garanteerime, et Teil õnnestub oma kehakaalu langetada. Nutriless VMKD meetodi puhul asendatakse kõik tavapärased toidud Nutrilessi toiduainetega, mis on loodud spetsiaalselt väga vähese kalorsusega dieedi jaoks.

Kui Te valite kehakaalu kontrolli all hoidmiseks liberaalsema toitumismeetodi, mille puhul asendatakse vaid mõni toidukord päevas (näiteks hommikusöök ja lõuna), võite iga päev süüa tavalist toitu ning asendada ainult üks-kaks toidukorda päevas Nutrilessi toiduainetega (võite valida Nutrilessi kokteilid ja supi, batoonikesed ning smuuti). Need toiduained on loodud spetsiaalselt madala ja väga madala kalorsusega dieedi jaoks ning aitavad tänu sellele langetada või säilitada soovitud kehakaalu. See aitab vähendada toiduga saadavate kalorite ööpäevakogust. Neid Nutrilessi toiduaineid soovitatakse ühitada muu madala kalorsusega toiduga. Ükski toidukord ei tohi ületada 200–400 kcal piiri.

Valige endale kõige vastuvõetavam toitumismeetod, pidades silmas Teie endi seatud eesmärke. 

Kas võib ühitada erinevaid Nutrilessi tooteid?

Kui soovite võimalikult lühikese aja vältel saavutada märgatavaid tulemusi, valige meetod Nutriless VMKD. Seda meetodit järgides moodustavad Teie toidu ainult Nutrilessi tooted – supid ja kokteilid, mis on loodud spetsiaalselt väga vähese kalorsusega dieedi jaoks.

Kui aga Teie eesmärk on mitte kehamassi märgatav vähendamine, vaid selle stabiliseerimine ja kontrolli all hoidmine, võite ühitada kõiki Nutrilessi tooteid, asendades nendega ühe või kaks tavalist toidukorda.

Jälgige tingimata toiduga päevas saadavate kalorite hulka. Võrdluseks: Nutrilessi supp sisaldab 122 kcal, vanillikokteil 118 kcal, batoonike 228 kcal ning smuuti 210 kcal.

Nutriless pakub võimalust valida Teile kõige sobivama toitumismeetodi. Siin on kõik täpselt välja arvestatud ja valitud! 

Kas ma tohin Nutrilessi tooteid kasutades süüa köögi- ja puuvilju?

Kui olete valinud toitumismeetodi Nutriless VMK ning soovite kiiresti ja tõhusalt kehamassi vähendada, siis on parem puuvilju mitte süüa. Puuviljad sisaldavad suhkrut, mille organism omastab kiiresti ja muudab energiaks. See aga vähendab keha rasvakadusid. Siiski võite süüa vähese kalorsusega köögivilju, näiteks kurki, lillkapsast, brokolit ja porgandit, samuti seeni.

Kui lõpetate dieedi kehakaalu langetamiseks ning lähete üle kaalu säilitamisele, võite võtta oma toiduratsiooni ka puuviljasuupisteid. Kui kasutate Nutrilessi toiduaineid mitte kehakaalu vähendamiseks, vaid selle säilitamiseks, siis võite süüa puuvilja samuti nagu muid suupisteid. 

Kas Nutrilessi kasutamisel tohib juua kohvi või teed?

Jah, kohvi ja teed tohib juua, kui Te ei pane neisse suhkrut. Nende jookide maitse parandamiseks võite kasutada tilgakest piima. Kohvist, mis sisaldab palju piima, näiteks latte´st, tuleks loobuda. 

Mis juhtub, kui ma söön päevas vähem kui 5 portsjonit?

Järgides meetodit Nutriless VMKD ning soovides kiiresti ja tõhusalt kehakaalu langetada, peavad naised sööma vähemalt viis portsjonit päevas, mehed aga kuus. Kui sööte vähem, siis riskite sellega, et puuduva energia korvamiseks hakkab organism kasutama mitte rasva, vaid lihasmassi. See aga ei ole kasulik. 

Mida teha, kui ma tunnen dieedi ajal tugevat nälga?

Nälg annab end kõige tugevamalt tunda esimestel päevadel. 3–4 päeva pärast läheb see tavaliselt üle. Kui Teil on tugev näljatunne, siis leevendage seda, juues vett või süües porgandit. Kui ühel päeval sööte ühe Nutrilessi toiduaine lisaks, alustage järgmisel päeval kõike uuesti. Sellega ei ole Teie dieet veel läbi kukkunud. 

Kas liigne kehakaal pärast Nutrilessi toodete kasutamist tagasi ei tule?

Te olete kaotanud kehakaalu meetodiga Nutriless VMKD, kuid selleks, et soovitud kaalu säilitada, peate muutma oma vanu toitumisharjumisi ja eluviisi. Alustage tarbitava energia suurendamist 200 kcal kaupa päevas iga kahe nädala kohta. Ärge unustage, et peate sööma ikka veel kerget ja vähese kalorsusega toitu. Ühitage toiduaineid ja sööge väikeste portsjonite kaupa iga 3 tunni tagant, 5 korda päevas nagu meetodi VMKD kasutamise puhul. Alustage ühe Nutrilessi toiduaine asendamist tavalise toiduga, mille energiasisaldus on ligikaudu 200 kcal.

 

Kasutage ka edaspidi Nutrilessi toiduaineid, sest need on spetsiaalselt loodud madala ja väga madala kalorsusega dieedi jaoks, on lihtsalt valmistatavad ning mugavad kasutada.

 

Pidage meeles, et pärast niisuguselt väga vähese kalorsusega toitumisrežiimilt tavalise toidu juurde tagasipöördumise korral on kehakaalu suurenemine ligikaudu 2 kg võrra vältimatu. See on organismi normaalne reaktsioon. Seepärast on väga tähtis, et toit oleks tasakaalustatud, järgitaks tervisliku eluviisi põhimõtteid. Samuti on vajalikud regulaarsed füüsilised koormused Teile harjumuspärasel ja vastuvõetaval kujul. Alalised füüsilised koorumused on siin väga tähtsad. 

Kuidas inimene ennast VMKD meetodi kasutamise ajal tunneb?

Järgides meetodit Nutriless VMKD ja kasutades ainult Nutrilessi kokteile ja suppe, saab inimene päevas vähem kui 800 kcal. See soodustab organismi üleminekut niinimetatud ketoosile, mille puhul energia puudujääk korvatakse rasvkihi varude arvel. Seoses selle energiapuudusega võite tunda külma, väsimust, pea- ja kõhuvalu ning maitse võib suus muutuda. See on normaalne ning tuleneb energia puudujäägist, mitte tootest.

Näljatunne ja väsimus lähevad enamasti mööda mõne päeva pärast. Siis hakkab enamik end tundma märksa reipamalt ning nälg kaob. Pärast Nutriless VMK toiduainete kasutamise lõpetamist ülalnimetatud kõrvalnähud kaovad.

Peavalu või kõhukinnisuse vastu aitab joogivesi. Seda tuleb juua vähemalt 1,5 liitrit päevas. Kõhukinnisuse puhul sööge pool tassitäit nisukliisid päevas või segage Nutrilessi kokteili 1–2 supilusikatäit linaseemneid või kliisid. 

Kas kõik inimesed võivad kasutada kaalu langetamiseks Nutrilessi tooteid?

Meetodit VMKD võivad kasutada normaalse kaaluga inimesed, need, kellel on liigne kehakaal või on rasvunud ilma mis tahes terviseriketeta. Neid tooteid ei soovitata inimestele, kellel on toitumis- või ainevahetushäireid, ning neile, kellele energiakadu ei ole soovitatav. Kui on allergia kas või ühe nende toodete koostisse kuuluva komponendi suhtes, tuleb enne kasutamist tingimata pidada nõu arstiga.

Kui ilmneb organismi seisukorra või enesetunde mis tahes halvenemine, tuleb valitud meetodi kasutamine viivitamatult katkestada ning pöörduda arsti poole.

Rasedad ja imetavad emad, lapsed, noorukid, vanemaealised ning tervisehäiretega inimesed tohivad kasutada toodet ainult pärast arstiga konsulteerimist. Diabeeti või muid ainevahetushäireid põdevad haiged võivad Nutrilessi tooteid kasutada ainult arsti soovitusel ja tema järelevalve all. 

Kas koostises on pähkleid?

Nutriless VMKD toodetes – kokteilides ja supis – pähkleid või nende jääke ei ole. Teistes Nutrilessi toiduainetes – batoonikestes või smuutis – võib olla pähkleid või nende jääke. Iga toote pakendil on esitatud kogu teave selle koostise kohta. Lugege see teave tähelepanelikult läbi, kui Teil on mingi aine suhtes allergia. Kahtluste puhul proovige enne kasutamist väikest tootekogust. 

Kas Nutrilessi tooted sisaldavad laktoosi?

Enamiku Nutrilessi toodete koostisse kuulub laktoos. Iga toote pakendil on esitatud üksikasjalik teave selle koostise kohta. Kui Teil on allergia või talumatus mis tahes aine suhtes, lugege see teave läbi ning veenduge, et toote koostises niisugust ainet ei ole. 

Kas Nutrilessi tooted sisaldavad gluteeni?

Mõnede Nutrilessi toodete koostises on gluteen. Kui Teil on allergia või talumatus selle aine suhtes, siis lugege enne Nutrilessi kasutamist tähelepanelikult läbi tootepakendil olev teave.