• Tõhus
  • Suurepärane maitse
  • Mugav tarbida

Kehakaalu langetamine nõuab ettevalmistust ja head motivatsiooni. Seadke endale konkreetsed ja täpsed eesmärgid. On väga tähtis teada, et vahel võib olla raske saada jagu toiduga seotud ahvatlustest. End on lihtsam tagasi hoida, kui leiate mõttekaaslasi. Leidke sõber või sõbratar, kes oleksid samuti motiveeritud samasuguse eesmärgi saavutamiseks. Vastastikune toetus ja mõistmine tugevdavad Teie tahtejõudu!

Valige toitumismeetod, mis sobib Teile kõige paremini ning vastab kõige rohkem seatud eesmärkidele. 

 

Planeerige alustamist väga hoolikalt. Vaadake, kas Teil ei ole lähiajaks kavandatud tähtsaid väljasõite, pidustusi või muid üritusi, kus pakutakse mitte väga tervislikke, kuid ahvatlevaid ja kõrge kalorsusega hõrgutisi.

Leidke enda jaoks vastused küsimustele:

  • Miks ma tahan langetada oma kehakaalu? 
  • Kui tähtis see mulle on?

Kui Teie motivatsioon on tugev ning olete valmis tegema kõik vajaliku oma eesmärgi saavutamiseks, siis on õige aeg alustada meetodiga VMKD. Enne seda on soovitatav pidada nõu dietoloogiga ning uurida teavet tervisliku toitumise kohta. Hoiatame, et esimesel etapil langeb kehakaal väga kiiresti, kuid hiljem langus aeglustub või isegi peatub täielikult. See on organismi normaalne reaktsioon. Olge selleks valmis ning ärge andke järele ahvatlusele kõik lõpetada. Kehakaalu langetamine nõuab aega, kannatust ja tahtejõudu. Otsige toetust oma sõpradelt ja lähedastelt. Märgates tulemusi, olete kindlasti uhke ja saavutate enesekindluse. Soovime edu!

SAATKE OMA EDULUGU

UUDISKIRI