• Tõhus
  • Suurepärane maitse
  • Mugav tarbida

Kas kavatsete lõpetada meetodi Nutriless VMKD kasutamise ja pöörduda järk-järgult tagasi tervisliku tasakaalustatud toitumise juurde? Kui olete jõudnud sellesse etappi, siis järelikult on Teil kõik õnnestunud. Õnnitleme! See on olnud raske tee Teie soovitud figuuri ning loomulikult ka tervise parandamise poole. Seoses meetodi Nutriless VMKD kasutamisega olete kaalus maha võtnud, kuid selleks, et saavutatut säilitada, tuleb Teil muuta oma vanu toitumisharjumusi ja eluviisi. Alustage päevas tarbitava energiakoguse suurendamisest üks kord kahe nädala jooksul. Ärge unustage, et peate ikka veel sööma kerget, madala kalorsusega toitu. Võtke menüüsse puuvilju, sööge väikeste portsjonite kaupa iga kolme tunni tagant viis korda päevas nagu meetodi VMKD kasutamise puhul. Alustage ühe Nutriless VMKD toote asendamisega tavapärase toiduga, mille energiasisaldus on ligikaudu 200 kcal.

Kasutage ka edaspidi Nutrilessi tooteid, sest need on loodud spetsiaalselt madala ja väga madala kalorsusega dieedi jaoks. Neid on lihtne valmistada ja mugav kasutada.

Pidage meeles, et pärast tagasipöördumist niisuguse väga madala kalorsusega toitumisrežiimi juurest tavapärase toidu juurde on kehakaalu suurenemine ligikaudu 2 kg võrra vältimatu. See on organismi normaalne reaktsioon. Seepärast on väga tähtis, et toitumine oleks tasakaalustatud, järgitaks tervisliku eluviisi põhimõtteid ning antaks kehale pidevalt füüsilist koormust, mille vorm on Teie jaoks meeldiv ja vastuvõetav. Regulaarne kehaline koormus on väga tähtis. 

SAATKE OMA EDULUGU

UUDISKIRI